niedziela, 28 listopada 2010

po długiej nieobecności

całą działalność blogową prowadziliśmy tak jakby na facebooku, i blog odszedł trochę w niepamięć. stało się jednak mało fajnie, gdy facebook usunął nasze konto (facebook akceptuje jedynie osobiste profile, dla sklepu można mieć stronę),szybko powstała nowa strona, ale niestety starzy fani przepadli, aby ich odzyskać i odnaleźć potrzebujemy czasu. może jednak dobrze się stało, bo przy okazji odkurzyliśmy bloga:)
nie będzie wiele o promocjach czy nowych towarach (tak tylko troszkę), przede wszystkim chemy tutaj pokazywać co my robimy z filcu, co można zrobić, jak można zrobić. niech to będzie zbiór inspiracji i porad dotyczących filcu i wełny, filcowania, szycia, klejenia i wyklejania. i co tylko przyjdzie do głowy:)

z czasem, gdy wpadniem w rytm pisania, a i odwiedzających trochę się pojawi planujemy wprowadzić konkursy i rabaty dla naszych czytelników. na to niestety jednak będzie trzeba chwilę poczekać:)

narazie ja idę szyć filcowe poduszki:) a w jakiś jasny dzień dokończę krótki tutorial filcowania na druciku kreatywnym i wrzucę tutaj;)

pozdrawiam,
kasia


Filcoteka

Wypromuj również swoją stronę

dla facebookowych fanów też będziemy szykować atrakcje:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz